Mateusz Ziółko w Świniarsku

13 października 2019r. o godzinie 16.30  w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej w Świniarsku odbędzie się finał VI Międzyszkolnego Konkursu wokalno-instrumentalnego „GRAmy na tak!”. Finał zakończy się koncertem Mateusza Ziółko wraz z zespołem. Bilety oraz rezerwacja w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Świniarsku.

Mateusz Ziółko w wieku piętnastu lat założył swój pierwszy zespół muzyczny De Vils, w którym m.in. grał na fortepianie i śpiewał. W 2012 dotarł do półfinału czwartej edycji programu telewizji Polsat Must Be the Music. Tylko muzyka. W 2008 wziął udział w przesłuchaniach do pierwszej edycji programu TVN Mam talent!, gdzie dotarł do finału, w którym zajął czwarte miejsce.

W styczniu 2013 wydał debiutancki singiel, „Tak wiele”. Jesienią wystąpił w eliminacjach do trzeciej edycji programu TVP2 The Voice of Poland. 30 listopada, decyzją telewidzów, zwyciężył w finale konkursu, a w nagrodę podpisał kontrakt z wytwórnią muzyczną.

W październiku 2015 roku wydał singiel „7 rzeczy”, który nagrał wspólnie z raperem Liberem. 26 maja 2017 wydał debiutancki album studyjny, zatytułowany „Na nowo”, który w dniu premiery uzyskał status złotej płyty. Płytę promował singlami: „W płomieniach”, „Szkło” i „Bezdroża”, który nagrał w duecie z Sylwią Grzeszczak.