Gród Czop Podegrodzie nadal walczy o II Ligę Ogólnopolską, dzisiaj ostatni mecz!

Od piątku siatkarska drużyna Gród Czop Podegrodzie walczy w turnieju finałowym o przepustkę do II Ligi Ogólnopolskiej. Pierwszy mecz z drużyną BTS Elektros Bolesławiec siatkarze z Podegrodzia niestety przegrali 3:1, jednak wczoraj drużyna zagrało zdecydowanie lepiej, co zaowocowało wygraną 3:1 z drużyną GKS Cresovia Górowo Iławieckie.

Pomimo dobrego rozpoczęcia spotkania i wygrania pierwszego seta, kolejne odsłony należały już tylko do rywali. Nie da się ukryć, że nasza drużyna zagrała dzisiaj jedno że słabszych spotkań, prezentując się zdecydowanie poniżej swoich możliwości.

– tak o przegranym meczu z Bolesławcem wypowiadali się siatkarze Grodu.

Kontuzji stawu skokowego nabawił się w tym meczu środkowy Grodu – Przemysław Ogorzały. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Drugiego dnia finałowych baraży Gród pokonał GKS Cresovia Górowo Iławieckie 3:1 (16:25, 28:26, 25:15, 25:17) i nadal liczy się w walce o wygranie turnieju. Przypominamy, że tylko zwycięzca otrzyma przepustkę do II ligi.

Po wczorajszym słabym meczu w naszym wykonaniu, dzisiejszego dnia zagraliśmy zdecydowanie lepiej co zaowocowało wygraną. Ponownie źle weszliśmy w spotkanie, przegrywając pierwszego seta, jednak dalszy etap meczu należał już do nas. Patrząc jednak na dzisiejszy mecz, wiemy iż możemy zagrać jeszcze lepiej.

– dodają siatkarze.

Dzisiaj decydujące starcie z gospodarzem turnieju – Legionem Skalmierzyce. Wygrana może dać Grodowi awans do II Ligi, zatem „Do boju Gród”. Trzymamy kciuki.